برگزیده آخرین اخبار

شروع ادبیات کنایه ای در کشور/ چه کسی بیشتر آسیب می بیند؟ چاپ فرستادن به ایمیل
روز گذشته حجت الاسلام حسن روحانی در کنفرانس اقتصاد ایران، سخنانی حاشیه ای را بر زبان راند که تحلیل گران سیاسی بیش از آنکه این مطالب را جدی بگیرند آن را ناشی از فشار کار سنگین اداره کشور ارزیابی می کنند.
شروع ادبیات کنایه ای در کشور/ چه کسی بیشتر آسیب می بیند؟

به گزارش فدائیان اسلام، به نقل از جهان، در خلال صحبت‌های آقای روحانی کنایه هایی نیز خطاب به برخی نهادها بیان شد که می تواند سرآغاز کنایه‌گویی در ادبیات مسؤولین کشور باشد.

موضوعی که مطمئناً با توجه به پایین بودن تحمل نقد مستقیم، توسط رئیس جمهور و حلقه یقه سفیدهای اطراف وی و نیز با توجه به ایرادات و اشکالات جدی رفتاری و اقتصادی این نحله سیاسی، مورد استقبال منتقدان عملکردهای غلط مسؤولین دولتی، قرار می گیرد.

در همین رابطه سردار نقدی در واکنش به سخنان روز گذشته رئیس جمهور بدون نام بردن از فرد خاصی می گوید: "آرمان ما سانتریفیوژ نیست، آرمان ما نابودی کاخ ستمگران و کاخ سفید آمریکاست، آرمان ما محو صهیونیسم است و هر که به این آرمان اعتقاد ندارد و تلاش می‌کند به‌نام خردگرایی روی این آرمان‌ها خط بکشد صادقانه بگوید که من انقلابی نیستم.

انقلابیون قلابی که خود را برای به دست آوردن ریاست و ثروت در صف انقلاب جا زدند امروز با افزایش سن و با نام عقلانیت و خردگرایی حرف‌های سازشکارانه می‌زنند و معتقدند که مبارزه باید تعطیل شود و انتظار هم دارند که ما زمام امورمان را دست آنها بدهیم. کسانی که در روز ۲۸ صفر به شکار می‌روند و در روز عاشورا اسکی روی آب می‌کنند، می‌خواهند زمام امور ما را به دست بگیرند."

این فضا اما اولین بار نیست که در کشور ایجاد می شود و مردم با آن بیگانه نیستند اما اکنون سؤال این است که در چنین فضایی چه کسی بیشتر آسیب می بیند؟


پایگاه خبری جمعیت فدائیان اسلام

 

افزودن نظر